FORGOT YOUR DETAILS?

Nasi Specjaliści

mgr Karol Dobkowicz Ngondo

Magister Psychologii rodzinnej
Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralnej

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą. Pracuję w nurcie Terapii Poznawczo-Behawioralnej, oraz wykorzystuję elementy Terapii Schematu.

Ukończyłem studia z zakresu psychologii rodziny na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą, które doświadczają trudności w życiu codziennym. Prowadzę psychoterapię w języku polskim i języku angielskim. Swoje doświadczenia zawodowe w pracy z dorosłymi oraz młodzieżą zdobywałem m. in. w szpitalu Św. Tadeusza w Łukowie na Drugim oddzielę psychiatrycznym oraz kilku przychodniach psychologicznych w Warszawie. Prywatnie jestem osobą spontaniczną oraz otwartą na ludzi i nowe doświadczenia. Moją największą pasją jest podróżowanie po najdalszych zakątkach globu oraz pomaganie dzieciom z krajów trzeciego świata. Zapraszam do kontaktu!

mgr Wojciech Brodaczewski

Psycholog, dietetyk, trener

Jestem trenerem osobistym, doradcą żywieniowym i promotorem zdrowego stylu życia.

Od kilku lat pomagam ludziom ukształtować sylwetkę i osiągnąć lepsze zdrowie i samopoczucie. Posiadam akredytację REPs Polska. Pracuję na terenie Lublina oraz zdalnie. Wiem jak pomóc Ci poprawić sprawność, zniwelować ból związany ze słabością lub nadmiernym napięciem mięśni, ukształtować sylwetkę i zmienić nawyki żywieniowe. Zawsze pracuję pod kątem celu, i mam taką zasadę „po pierwsze nie szkodzić” więc możesz mieć pewność, że jeśli uznam swoje kompetencje za niewystarczające aby Ci pomóc, wówczas wskaże Ci odpowiedniego specjalistę z zakresu fizjoterapii lub dietetyki klinicznej.

mgr Anika Skrońska

Psycholog kliniczny
Terapeutka specjalizująca się w terapii poznawczo behawioralnej

Jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w nurcie Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Ukończyłam studia na kierunku psychologia o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Instutucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz na oddziale psychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, a także w kilku ośrodkach i przychodniach zajmujących się leczeniem zaburzeń psychicznych. Aktualnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą powyżej 16 roku życia cierpiącymi z powodu takich problemów jak depresja, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania. Pomagam osobom mającym trudności w relacjach interpersonalnych, w życiu zawodowym, po doświadczeniach traumatycznych, doświadczającym cierpienia związanego z chorobą przewlekłą.

mgr Milena Gil

Psycholog

Nazywam się Milena Gil jestem psychologiem, pedagogiem i psychodietetykiem. Udzielam wsparcia osobom w kryzysach życiowych, przewlekłym stresie, trudnościach emocjonalnych. Pracuję rówież z dziećmi, w tym z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zajmuję się leczeniem zaburzeń odżywiania oraz schorzeń dietozależnych – otyłości i chorób tzw. cywilizacyjnych. Dietoterapia i zmiana stylu życia to dodatkowe narzędzia, które wykorzystuję do zmniejszania skutków zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń rozwojowych u dzieci, problemów ze snem, koncentracją uwagi i wielu innym przypadłościom. Przyświeca mi idea holistycznego podejścia do drugiego człowieka, gdzie ważny jest zarówno dobrostan psychiczny i fizyczny.

TOP