FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Nasi Specjaliści

mgr. Karol Dobkowicz Ngondo

Psycholog Terapeuta Specjalizujący się w terapii Poznawczo-Behawioralnej

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą w szkoleniu. Pracuję w nurcie Terapii Poznawczo-Behawioralnej, oraz wykorzystuję elementy Terapii Schematu.

Ukończyłem studia z zakresu psychologii rodziny na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktualnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą, które doświadczają trudności w życiu codziennym. Prowadzę psychoterapię w języku polskim i języku angielskim. Swoje doświadczenia zawodowe w pracy z dorosłymi oraz młodzieżą zdobywałem m. in. w szpitalu Św. Tadeusza w Łukowie na Drugim oddzielę psychiatrycznym oraz kilku przychodniach psychologicznych w Warszawie. Prywatnie jestem osobą spontaniczną oraz otwartą na ludzi i nowe doświadczenia. Moją największą pasją jest podróżowanie po najdalszych zakątkach globu oraz pomaganie dzieciom z krajów trzeciego świata. Zapraszam do kontaktu!

M.A. Virgilia Dobkowicz Ngondo

Clinical Psychologist

My biggest passion is learning new languages. Curenntly I am native speaker of Portuguese and Umbundu; fluent of Italian; advanced of English and I can speak Polish on elementary level.

My main specialization is helping patients suffering from neuropsychological disorders. Moreover I‘m still study enriching my skills associated with management of human resources. I‘m optimistic, ambitious and persistent, living and working with passion. I love to set ever more ambitious goals and then achieve them, evolving my processes on the way. My motto: There are no limits! Even the sky is not the limit :)

mgr. Wojciech Brodaczewski

Psycholog, dietetyk, trener

Jestem trenerem osobistym, doradcą żywieniowym i promotorem zdrowego stylu życia.

Od kilku lat pomagam ludziom ukształtować sylwetkę i osiągnąć lepsze zdrowie i samopoczucie. Posiadam akredytację REPs Polska. Pracuję na terenie Lublina oraz zdalnie. Wiem jak pomóc Ci poprawić sprawność, zniwelować ból związany ze słabością lub nadmiernym napięciem mięśni, ukształtować sylwetkę i zmienić nawyki żywieniowe. Zawsze pracuję pod kątem celu, i mam taką zasadę „po pierwsze nie szkodzić” więc możesz mieć pewność, że jeśli uznam swoje kompetencje za niewystarczające aby Ci pomóc, wówczas wskaże Ci odpowiedniego specjalistę z zakresu fizjoterapii lub dietetyki klinicznej.

TOP